Rekolekcje wakacyjne dla dzieci i młodzieży

Wakacyjne rekolekcje to czas zbliżania się do Boga poprzez wspólnie spędzony czas na zabawie i modlitwie. Codzienne spotkania pobudzają do refleksji i pracy nad sobą, wycieczki, zajęcia rekreacyjne i pogodne wieczorki dostarczają wielu emocji, a wspólne Msze Święte i adoracje umacniają ducha, by był ochoczy.

Kalendarium

W poprzednich latach rekolekcje odbywały w następujących miejscach:

Wspomnienia i świadectwa

Cieszę się, że dzieci mogły skorzystać z takiej formy wypoczynku. (Tutaj ukłon w stronę organizatorów). Moje dziecko miało przez pierwsze dni kryzys rozstania z rodziną. To, że udało się mu przetrwać do końca rekolekcji, zawdzięczam i składam jednocześnie wielkie podziękowania dla kleryka Olka, p.pielęgniarki i ks.Krzysztofa. Dzięki Wam, Kuba twierdzi, że jednak było warto... 
Basia, o rekolekcjach w Głotowie

Mi też się bardzo podobało. Poznałam nowych ludzi i zaprzyjaźniłam się bardziej z tymi, których znałam wcześniej. Dziękuje wszystkim za spędzony z wami czas. Za rok też jadę, ale mam nadzieję, że wy też pojedziecie. 
Paulina, o rekolekcjach w Głotowie

Chciałabym podziękować organizatorom i animatorom rekolekcji w Gotowie za to, że moje dzieci wracają do Jeleniej Góry szczęśliwe, zadowolone i, co najważniejsze, chcą wrócić za rok do Głotowa. 
"rodzic", o rekolekcjach w Głotowie, fragment komentarza na stronie ERM-u

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!