Życzenia Boże Narodzenie 2018

Kochani Członkowie Eucharystycznego Ruchu Młodych!

Drodzy Rycerki i Rycerze Jezusa Eucharystycznego!

Szanowni Animatorzy i Przyjaciele Krucjaty Eucharystycznej!    

         Bóg Ojciec w swej niezmierzonej miłości zapragnął, by Jego Jedyny Syn stał się Człowiekiem i zamieszkał w ludzkiej ojczyźnie po to, aby nas nauczyć jak Ją kochać. Zamieszkał w Rodzinie, aby nam ukazać piękno i niezastąpioną wartość rodziny – najskuteczniejszej szkoły miłości wiernej Bogu i człowiekowi – prowadzącej do Niebieskiej Ojczyzny.

         Niech Nowonarodzony Zbawiciel uzdolni nas do umiłowania i przyjęcia - z pełnym zaufaniem - całego Prawa Bożego oraz do stosowania go w  codziennym postępowaniu  w rodzinie, w szkole, w pracy i w każdym miejscu naszego przebywania. Niech Jego i nasza Matka,  Niepokalana Dziewica Maryja, pomaga nam w miłowaniu Boga i ludzi tak, byśmy mogli dostąpić pełnego udziału w Dobrach Ojczyzny Niebieskiej.

        Niech Boże Dziecię udzieli łask zdrowia, pogody ducha, wytrwałości w nauce i w pracy oraz tych najbardziej potrzebnych każdemu w nadchodzącym Nowym Roku Pańskim 2019.

         Błogosławionych i radosnych Świąt!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!